تبلیغات
طرح شهید من - شهید
» شهید ... عمومی ,
: چهارشنبه 23 آذر 1384 :
بسم رب شهداء و صدیقین

***  سلام  ***

هر وبلاگ یک شهید ... از این پس وبلاگهای دوستانمان را با عکس شهیدانشان میشناسیم

شهید من : انشاءلله از این به بعد وبلاگنویسان عکس شهید خود را در گوشه ی وبلاگشون قرار میدهند و ما اینجا اسم وبلاگهای شما رو همراه با عکس و اسم شهیدتون ثبت میکنیم .

 تذکر : سعی کنید شهید بزرگواری که عکس و اسمشان را برای ما میفرستید نزدیک ترین افراد به شما باشد و البته اگر از فامیل و یا آشنایان دور بود ایرادی ندارد.

تبصره : اگر شهید با شما نسبت نداشت و ارتباط شما با او صرفا معنوی بود نام شهید شما با نام  .شهید مورد علاقه من.  ثبت میشود.

توجه : پس از ثبت مشخصات شهید شما در این وبلاگ ٬ میتوانید با ارسال دست نوشته و یا خاطراتی از ایشان٬ دیگران را بهره مند سازید.

طریقه ی ثبت نام : یک عکس از شهید را همراه با اسم و فامیلی و محل شهادت و تاریخ شهادت و اگر خواستید نسبت ایشان با شما را برای این پست الکترونیکی shahideman@gmail.com ارسال کنید.

توجه کنید تایید درستی یا نادرستی اعمال وبلاگنویسان و اینکه شهیدان واقعا از نزدیکان وبلاگ نویسی که عکس را در وبلاگش قرار داده هست یا نه مربوط به این وبلاگ نمیباشد . این وبلاگ سعی میکند برای اشاعه ی فرهگ شهادت تلاش کند . انشاءلله همه کسانیکه در راه اسلام سعی و کوشش میکنند موفق باشند.

و ما توفیقی الا بالله

وبلاگ از پرشین بلاگ به اینجا منتقل شد . از دوستانی که در انجا پیام گذاشته بودند تشکر میکنم .


ویرایش شده در یکشنبه 27 آذر 1384 و ساعت 04:12 ق.ظ

نوشته شده در چهارشنبه 23 آذر 1384 و ساعت 11:12 ق.ظ توسط : حاجی هاشمی

نظر ها () || [لینك مطلب]آرشیو وبلاگ
اردیبهشت 1387 (1) خرداد 1385 (2) اردیبهشت 1385 (1) اسفند 1384 (1) بهمن 1384 (1) آذر 1384 (1)


صفحات وبلاگ
نمایش نظرات 1 تا 30